„Szczypta uczuć i smak emocji” pod takim hasłem odbył się tegoroczny, XII Krapkowicki Dzień Kobiet. 8 marca panie spotkały się w niezwykle eleganckim wnętrzu hotelu Vertigo w Gogolinie. Na początku krótki wykład o emocjach wygłosiła Anna Krajka, która poprowadziła imprezę. W swoim wystąpieniu podkreśliła znaczenie uczuć w naszym życiu, podała kilka sposobów na radzenie sobie z niechcianymi emocjami oraz opowiedziała świadectwo własnych zmagań z trudnymi chwilami.

Kolejnym punktem programu były występy artystyczne – cztery utalentowane kobiety zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, muzyczne oraz literackie. Jak podkreśliły, własnoręcznie napisane piosenki, wiersze oraz listy są dla nich  sposobem na wyrażanie emocji, ale przede wszystkim na oddawanie chwały Bogu. To, jak ważne są uczucia i jak bardzo wpływają na nasze postrzeganie świata, pokazały również dziewczyny w autorskiej scence teatralnej.

W krótkiej przerwie między punktami programu panie mogły zaopatrzyć swoją domową biblioteczkę. Wydawnictwa „Koinonia” oraz „Jack” oferowały wiele ciekawych chrześcijańskich pozycji książkowych, a także płyty, kartki, zakładki oraz gadżety związane z wiarą. Wiele emocji wzbudziło losowanie atrakcyjnych nagród, które ufundowali sponsorzy wydarzenia. W ofercie były między innymi wyjazdy do SPA, wejściówki do restauracji, basenu i siłowni, sprzęt AGD, kosmetyki i wiele innych.

Każda z pań otrzymała od organizatora upominek, który zawierał między innymi egzemplarz gazety „Nasze Inspiracje” oraz dwa rodzaje przypraw. Obdarowane przepiękną różą kobiety wychodziły z sali uśmiechnięte i zadowolone. To był wieczór pełen dobrych, Bożych emocji!