W niecodziennej atmosferze, ponad 200 pań, zgromadziło się w restauracji hotelu Arkas na XIII Krapkowickim Dniu Kobiet. Organizatorem uroczystości było Stowarzyszenie Radical Culture oraz Centrum Chrześcijańskie „Tylko Jezus” Kościół Boży w Chrystusie z Krapkowic.

Tegoroczne wydarzenie przebiegało pod hasłem: „Myśl i rozkwitaj”. Podobno człowiek zmierza do miejsc, do których prowadzą go jego myśli. Myśli mogą być jak fale, raz spokojne innym razem wzburzone. Podczas niedzielnego popołudnia wiele pań uczyło się, jak zamieniać złe, destrukcyjne myśli, na takie, które wzbudzają odwagę, radość, inspirują i podnoszą na duchu.

Gościem specjalnym była pani Estera Pańczak, wokalistka i autorka tekstów, w których opowiada o życiu z Bogiem i relacjach z bliskimi. Recital wprowadził gości w czas wyciszenia, zatrzymania i skupienia na tym, co w życiu ważne.
Dodatkową atrakcją było losowanie nagród, ufundowanych przez licznych sponsorów tego wydarzenia. Stoiska księgarskie wydawnictw Koinonia i Jack oferowały szereg pozycji czytelniczych dla pań, ale nie tylko.

Popołudnie przebiegło w ciepłej i wyjątkowej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku, ale również w Bożej obecności.
Kolejne takie spotkanie za rok, już dziś serdecznie zapraszamy!