Plakat_KPMCh_XIXI Krapkowicki Przegląd Muzyki Chrześcijańskiej odbył się 18 czerwca 2011 roku. Jako pierwszy krapkowicką scenę zdobył zespół „Jeremiasz 33,3” złożony z młodzieży, która w swych utworach ukazywała kim dla nich jest Bóg i co czyni w ich życiu.

Kolejno zaprezentował się zespół „6 Rano”, który wykonywał muzykę o lekkim, rockowym brzmieniu, a po nim obecny na poprzednim przeglądzie „Spoko Gość”. Na scenie pojawił się też zespół „The Messis”, który występował również podczas X Przeglądu. Warte zaznaczenia jest, że średnia wieku członków tej grupy wynosi 21 lat, a mimo młodego wieku prezentowali naprawdę wysoki poziom muzyczny.

Kolejnym zespołem obecnym na Przeglądzie był warszawski „Euangelion”, prezentujący łagodnego rocka z elementami melodeklamacji. Między pobudzającymi do refleksji utworami, wokalista dał świadectwo swojego nawrócenia, opowiadając o tym, jak Jezus diametralnie odmienił jego życie.

„A Dash of Faith” z Krapkowic oraz chór „Gospel Joy” z Poznania były kolejnymi zespołami XI Przeglądu. Całość występów przypieczętował po raz kolejny na przeglądowej scenie krapkowicki raper ormiańskiego pochodzenia, Artaszes Baroyan, znany jako Arci.